Psikolog/ Müdür
Biyografi

Kurumumuz 1990 yılından bu yana özel eğitim desteğine ihtiyaç duyan bireylere özel eğitim desteği sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz tarihten itibaren öğrencilerimize birer ebeveyn hassasiyeti ile yaklaşmaktayız. Özel eğitim desteği sağlamanın en önemli gerekliliklerinin sevgi ve sabırla yaklaşmak olduğunun, disiplin ve kararlılığın her zaman ön planda olması gerektiğinin farkındalığını yaşayarak verdiğimiz hizmetin verimli olabileceğini biliyoruz. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı da bu bilinç ve beklentiyle seçiyoruz ve buna uygun şekilde personel eğitim çalışmalarımızı yapıyoruz.

Özel eğitimde hepimiz bir zincirin halkalarını oluşturmaktayız. Aile, okul, öğretmenler, çevre; hepsi birbirine bağlı ve birbirini etkileyen halkalardır. Zincirin tek halkasıyla ayakta kalması ya da başarılı olması uzun vadede çok zordur; aile, okul ve çocuğun hayatında olan herkesin birbirini destekleyici davranışlar içinde olması gereklidir ve bunun sağlandığı durumlarda alınan geri bildirimlerin ne kadar tatmin edici olduğunu birebir görebilmekteyiz.

Aileler için çocuklarının normal seyrinden farklı şekilde geliştiklerini ve özel gereksinimle yaşayacaklarını kabul etmenin ne kadar zor olduğunu yıllardır yakından tecrübe etmekteyiz.